17 maja 2019r. dzieci z przedszkola odwiedziły Agrogospodarstwo ,,Pod Skałką" w Przybynowie. Aktywnie uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych ,,Co z tego będzie, jak kura na grzędzie?". Odwiedziły Mini Zoo, gdzie miały możliwość same karmić zwierzęta. Zwiedziły Skansen Wsi Jurajskiej. ,,Jurajskim Expressem" podziwiać mogły malowniczą Jurę Krakowsko-Częstochowską. Było dużo radości i wiele niespodzianek.

Galeria

19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Pani Dyrektor wraz z wychowawcami poszczególnych klas wręczyła świadectwa i nagrody książkowe uczniom, którzy szczególnie wyróżnili się w nauce. Wyróżnieni zostali także uczniowie za wzorową frekwencję oraz za pracę w Samorządzie Szkolnym i Spółdzielni Uczniowskiej. Tytuł Prymusa Szkoły i pamiątkową statuetkę otrzymał uczeń klasy czwartej Szymon Furman. Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy wesołych i udanych wakacji

Galeria

17 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste pożegnanie przygotowane przez uczniów klasy ósmej. Uroczystość rozpoczęła się polonezem, następnie uczniowie przedstawili wesoły program artystyczny. Podziękowali wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji oraz rodzicom. Dla ósmoklasistów pożegnanie przygotowali uczniowie klasy siódmej. Każdy otrzymał pamiątkową statuetkę. Po zakończeniu uroczystości ósmoklasiści zorganizowali filmową noc. Wszystkim naszym Absolwentom życzymy wspaniałych, spokojnych, zasłużonych wakacji oraz wielu sukcesów w nowych szkołach.